Beylikdüzü PowerMill Kursu

Powermill tarafından onaylı yerlerden eğitim almanızı tavsiye ederiz. Powermill Yetkili Eğitim Merkezi sistemi için eğitim veren yerlerin powermill lisansları sahip olması gerekmektedir. Biliyorsunuz ki Powermill lisansları pahalıdır. Powermill lisansı olan yerlerden alıcağınız eğitim sizlere Powermill Sınavına girebilmenizi sağlayacaktır. Powermill sınavını kazandığınız takdirde dünyanın neresinde olursanız olun! Powermill bilginizi belgelemiş olursunuz.

Sadece belge yeterli değildir! Powermill bilginiz iyi ise sizi işe alım yapacak personeller sizlere örnek parçalar verirler. Bu parçayı nasıl işleyeceğizi hangi takım yollu kullandığınız teknikleri incelerler. Bir parçayı birçok yöntemle işleyebilirsiniz! en önemli olanı doğru işleme ( CAM ) teknikleridir. Gereksiz , fazla takım yolları yada yardımcı komutlar PC yi yoracak ve projenin boyutu arttıkça belki projeniz açılmayacak kadar şişebilir.

Bu yüzden en doğru bilgisayar destekli imalat tekniklerini ve Powermill araçlarını tam olarak öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. 3000+ üzeri mezun yanılmadı!

NEDEN BİZDEN EĞİTİM ALMALISINIZ?

Konusunda uzman eğitmenler; Öncü Akademi bünyesindeki Eğitmenlerimiz sanayinin çeşitli dallarında (Kalıp , Makine v.b) yöneticilik yapan teknik bilgi ve becerileri yüksek mühendis takım arkadaşlarından oluşmaktadır. Eğitimler esnasında güncel yaşanmış teknik bilgiler eğitmenlerimiz tarafından kursiyerlere aktarılmakta, ilerde aynı hatalarla karşılaştıklarında hızlıca çözüm bulmaları için kursiyerlerimizle paylaşılmaktadır.

Detaylı powermill eğitim müfredatı; Öncü Akademi vermiş olduğu eğitimlerin içerikleri en ince ayrıntısına kadar sizlerin maksimum şekilde verim alabilmeniz için uzun arge sürecinden sonra oluşturulmuştur. Kursiyerler gönül rahatlığı içinde eğitimlerimize katılabilirler. Eğitimlerimize katılım gösteren kursiyerlerimiz kurstan mezun olduklarında sanayinin çeşitli dallarında almış olduğu donanımlı eğitimle çalıştıkları firmalara maksimum seviyede katkıda bulunucaklardır.

KİMLER KATILMALI?

Tasarıma ve imalata ilgi duyan herkez Powermill Kursu ‘muza katılabilir. Eğitimlerimize genellikle aşağıdaki mesleklerden katılanlar olmuştur. Daha önce eğitim almış olan kursiyerlerimizin yaş ortalaması ise 16 ile 60 arasındadır. Powermill öğrenmesi kolay bir yazılım olduğu için istekli olan herkes öğrenebilir.

  • Makine Teknisyeni
  • Makine Teknikeri
  • Makine Mühendisi
  • Makine Öğretmeni
  • CNC Operatörleri
  • V.b Branşlardaki mezunlar Powermill Kursu daha önce katılmışlardır.

Öğrenimi bitirememiş fakat meslek hayatında talaşlı imalatta çalışan ( Çırak , Kalfa ve Usta ) Powermill Kursu katılmış ve başarı sertifikası alarak çalıştıkları firmalarda masa başı işe geçiş yapan bir çok emekçileride unutmamak lazım

EĞİTİM MÜFREDATI

Program arayüzünün tanıtılması
Kullanıcı ayarları
İşlenecek parçanın programda konumlanması
Kullanılacak takımın tanımlanması ve kesme değerlerinin girilmesi
İşlenecek bölgenin belirlenmesi
Eğrilerden takım yolu oluşturma
Kaba ve Finish Stratejeleri
Takım yolunda giriş ve çıkışların ayarlanması
Takım yolunun edit edilmesi
Takım yolunu limitleme ve birleştirme
Delik delme için gerekli ayarlar
WorkPlane ve Modelde değişikliklerin yapılması
Nc kod için gerekli ayarlar
Çoklu takım kullanma
Takımın çarpma kontrolünün yapılması
İşleme formu oluşturma
Makro oluşturma

BAŞARI SERTİFİKASI

Bu sertifikayı almaya hak kazanan kursiyerlerimiz. Powermill konusunda yeterli seviyede bilgi ve birikime sahip olmaktadır. Gittiği iş görüşmelerinde yada çalıştığı firmadaki her türlü ürünü yada parçayı zorlanmadan takım yollarını yapabilmektedirler.

Sizlerde Powermill kurslarımıza katılın 6 hafta süren eğitim dönemini başarıyla tamamlayın aşağıdaki Başarı Sertifikasını çalıştığınız firmanın duvarına asarak powermill bilginizi ve sertifikalı kullanıcı olduğunuzu belgeleyin!